„Lietuvos rytas“ pergalingai pradėjo LKL čempionatą

Vilniaus „Lietuvos rytas“ antroje rungtynių pusėje 86:73 palaužė Alytaus „Dzūkijos" ekipą ir pergalingai startavo LKL čempionate.

Startinis „Lietuvos ryto" penketas: Paulius Dambrauskas, Martynas Gecevičius, Travisas Leslie, Gediminas Orelikas ir Antanas Kavaliauskas.

Pirmuosius taškus pelnė aikštės šeimininkai, tačiau A.Kavaliauskas atsakė taikliu metimu iš po krepšio (2:2). Netrukus vidurio puolėjas sudrebino „Dzūkijos" krepšį galingu dėjimu. Virginijus Šeškus leido pasireikšti A.Juškevičiui ir Mindaugui Lukauskiui.

Po kelių akimirkų įžaidėjas privertė varžovą prasižengti ir šaltakraujiškai realizavo baudos metimus (11:10, 5 min.). „Dzūkija" pasinaudojo vilniečių gynybos spragomis ir persvėrė rezultatą. Po pirmųjų dešimties minučių alytiškiai pirmavo 19:23. A.Kavaliauskas ir A.Juškevičius taikliais metimais vėl išvedė „Lietuvos rytą" į priekį - 28:26 (15 min.).

Vilniečiai surengė spurtą ir susikrovė penkių taškų persvarą (37:32, 18 min.). Paskutinėmis kėlinio sekundėmis šeimininkų gynėjas M.Dixonas smeigė tritaškį ir sumažino svečių pranašumą iki dviejų taškų (39:37).

Po didžiosios pertraukos „Dzūkija" toliau neleido „Lietuvos rytui" nutolti. Negana to, alytiškiai sugebėjo prisivyti ir aplenkti V.Šeškaus auklėtinius (46:52, 27 min.). Tylą puolime nutraukė G.Orelikas - 49:52. Po akimirkos tritaškį pataikė ir M.Gecevičius - šeimininkų treneris A.Urlepas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (52:52).

Puikus vilniečių žaidimas tęsėsi toliau - A.Juškevičius pataikė du tolimus metimus iš eilės. 14:2 laimėta atkarpa leido „Lietuvos rytui" po trijų kėlinių pirmauti 60:54.

Vilniečiai toliau bombardavo „Dzūkijos" krepšį tritaškiais - M.Gecevičius pelnė jau 21-ąjį tašką (71:63, 35 min.).

Varžovus nuliūdino sublizgėjęs ir M.Moseris, įskraidinęs du tolimus metimus. „Lietuvos rytas" iškovojo užtikrintą pergalę 86:73.