Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Liverpool“ užtikrintai žengė į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį. Abu klubai atsakomąsias rungtynes pasitiko turėdami tvirtą persvarą ir ją išsaugojo.

„Barcelona“ nesugebėjo sukurti sensacijos išvykoje ir su PSG sužaidė lygiosiomis – 1:1 (1:1). Pirmą susitikimą PSG buvo laimėjęs net 4:1.

30-ąją rungtynių minutę 11 m baudinį realizavo Kylianas Mbappe. Tai buvo 25-asis puolėjo įvartis Čempionų lygoje – jis tapo jauniausiu šią ribą pasiekusiu žaidėju istorijoje (22 metai ir 80 dienų).

Iki tol rekordas priklausė Lioneliui Messi (22 metai ir 286 dienos).

Pastarasis fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos kaire koja 37-ąją minutę išlygino rezultatą.

Kėlinio pabaigoje argentinietis turėjo auksinę progą persverti rezultatą, bet neįmušė 11 m baudinio.

Vien per pirmą kėlinį „Barcelona“ atliko net 9 smūgius į vartų plotą. Antrame kėlinyje katalonai dar turėjo kelias progas pasižymėti, bet jų neišnaudojo.

Kitose rungtynėse „Liverpool“ Budapešte 2:0 (0:0) nugalėjo „RB Leipzig“. Pirmą akistatą anglai taip pat buvo laimėję 2:0.

Abu įvarčiai krito antroje mačo pusėje – 71 min. pasižymėjo Mohamedas Salah, o dar po trijų minučių įvartį pelnė ir Sadio Mane.

PSG ir „Liverpool“ ketvirtfinalyje prisijungė prie „Porto“ ir Dortmundo „Borussia“ ekipų.