Zachas LaVine’as ir DeMaras DeRozanas kartu pelnė 64 iš 100 komandos taškų, o toliau stebinantys Čikagos „Bulls“ (9/4) įveikė vieną karščiausių NBA ekipų.

„Bulls“ išvykoje 100:90 (30:17, 24:28, 23:26, 23:19) įveikė Los Andželo „Clippers“ (8/5) ir nutraukė šios septynių pergalių seriją.

D. DeRozanas nugalėtojams pelnė 35 taškus (11/15 dvit.), o Z. LaVine’as pridėjo 29 (6/13 trit.).

„Bulls“ ekipa pirmavo didžiąją mačo dalį ir po pirmo kėlinio turėjo 13 taškų pranašumą, tačiau ketvirto kėlinio pradžioje Paulas George’as pataikė dvitaškį ir „Clippers“ po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį 78:77.

Į tai „Bulls“ atsakė atkarpą 9:0 – D. DeRozanas pelnė keturis taškus iš eilės, tritaškį pridėjo Z. LaVine’as ir Čikagos ekipa susigrąžino iniciatyvą 86:78.

Nors „Clippers“ vis bandė priartėti, kitoje aikštės pusėje jiems atsaką duodavę D. DeRozanas arba Z. LaVine’as įtvirtino svečių pergalę.

„Bulls“: D. DeRozanas 35, Z. LaVine’as 29, L. Ballas 10.

„Clippers“: P. George’as 27, E. Bledsoe 21, R. Jacksonas 13.