Trae Youngas bombardavo NBA čempionų krepšį, o gynėjo vedama Atlantos „Hawks“ (5/9) nutraukė šešių pralaimėjimų seriją.

„Hawks“ namie 120:100 (32:24, 26:20, 31:33, 31:23) įveikė Milvokio „Bucks“ (6/8). NBA čempionams tai buvo septinta nesėkmė per paskutines dešimt rungtynių.

Sunkiai sustabdomu buvęs T. Youngas pelnė 42 taškus (8/13 trit.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 kamuolius.

Įpusėjus mačui „Hawks“ pirmavo 58:44 – trečią kėlinį „Bucks“ pradėjo spurtu 8:0, bet tai ir buvo daugiausia, ką jie sugebėjo padaryti.

Po minutės pertraukėlės „Hawks“ pati pelnė šešis taškus be atsako, susigrąžino 12 taškų pranašumą ir arčiau varžovų jau neprisileido.

„Hawks“: T. Youngas 42, J. Collinsas 19, C. Capela 12 (13 atk. kam.), K. Huerteris 11, D. Gallinari 10.

„Bucks“: G. Antetokounmpo 26, J. Holiday 19, G. Allenas 18.