Anthony Davisas surinko galingą dvigubą dublį, o Los Andželo „Lakers“ (8/6) įsirašė aštuntą pergalę NBA pirmenybėse.

„Lakers“ namie 114:106 (34:29, 26:25, 30:24, 24:27) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (4/9).

Nugalėtojams A. Davisas pelnė 34 taškus ir atkovojo 15 kamuolių. Vien per pirmą kėlinį puolėjas surinko 18 taškų.

„Lakers“ ekipa antroje mačo pusėje buvo susikrovusi 14 taškų pranašumą, bet viskas galiausiai sprendėsi rungtynių pabaigoje.

Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes „Spurs“ atsiliko tik 103:105, bet Carmelo Anthony pataikė iš toli, Russellas Westbrookas pridėjo dvitaškį ir atkarpą 7:0 laimėjusi „Lakers“ įtvirtino pergalę.

Los Andželo ekipa ir toliau yra priversta verstis be LeBrono Jameso. Šį sezoną „Lakers“ be didžiausios savo žvaigždės jau sužaidė septynias rungtynes, iš kurių laimėjo keturias.

„Spurs“ patyrė penktą pralaimėjimą per paskutines septynias rungtynes.

„Lakers“: A. Davisas 34 (15 atk. kam.), T. Hortonas-Tuckeris 17, M. Monkas 16, C. Anthony ir W. Ellingtonas po 15, R. Westbrookas 14 (11 atk. kam., 7 rez. perd.)

„Spurs“: K. Jonhsonas 24, D. Murray 22 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), D. Vassellas 19, Th. Youngas 17.