„Chelsea“ nutraukė įspūdingą „Liverpool“ pergalių seriją

Trečiadienį buvo sužaistos dar penkerios Anglijos lygos taurės trečiojo etapo rungtynės. Daugiausiai dėmesio sulaukusioje „Liverpool“ ir „Chelsea“ akistatoje po įtemptos dvikovos „raudonieji“ patyrė pirmą pralaimėjimą šį sezoną.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o antrajame kėlinyje, 58-ąją minutę Danielis Sturridge'as išvedė „Liverpool“ į priekį.

Rungtynės vyko itin aukštu tempu, komandos kūrė progas pasižymėti, kol galiausiai tai pavyko padaryti „Chelsea“ komandai. 79-ąją minutę po standartinės situacijos išlyginamąjį įvartį pasiekė Emersonas.

Netrukus - 85-ąją minutę - Edenas Hazardas po įspūdingo reido dešiniuoju kraštu galingu smūgiu išvedė „Chelsea“ į priekį. Londono komanda vos po kelių minučių išgirdo paskutinį rungtynių teisėjo švilpuką ir puolė švęsti – jie įveikė 11 susitikimų iš eilės laimėjusią  „Liverpool“ ekipą.

Trečiadienio vakarą džiaugėsi ir Londono „Arsenal“ fanai. Jų komanda laimėjo rezultatu 3:1. Taip pat, net aštuonis įvarčius (penkis iš jų - per antrąjį kėlinį) namuose įmušė „West Ham“. Susitikimas baigėsi rezultatu 8:0.

„Notthingham Forest“ rezultatu 3:2 palaužė „Stoke City“.

Vėliau Londono „Tottenham Hotspur“ po baudinių serijos palaužė „Watford“. Pagrindinio rungtynių laiko komandoms neužteko ir susitikimas baigėsi rezultatu 2:2.