„Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje 2:0 nugalėjo „Arsenal“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.

Romelu Lukaku 15-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0. Belgijos futbolininkas pelnė pirmąjį įvartį gindamas šios Anglijos komandos garbę.

Reece Jamesas 35-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino „mėlynųjų“ pranašumą 2:0.

Masonas Mountas 58-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Robas Holdingas, kurio 60-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva skriejo greta vartų.

R.Lukaku 79-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.