„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje namuose 2:0 nugalėjo „Burnley“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Diogo Jota 18-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ komandą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Mohamedas Salah 27-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Jamesas Tarkowskis pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Sadio Mane 69-ąją minutę pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino „raudonųjų“ ekipos pranašumą 2:0.

M.Salah 87-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.