Londono „Tottenham“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Wolves“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.

Dele Alli jau 9-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Raulis Jimenezas 28-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Fernando Marcalis 64-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Iš varžovų gynybos išsivadavęs Stevenas Bergwijnas 66-ąją minutę atliko smūgį dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Joao Moutinho 69-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Fabio Silva per pridėtą rungtynių laiką atliko pavojingą smūgį, tačiau paskutinę akimirką svečius išgelbėjo kamuolį atrėmęs Hugo Llorisas.

72-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodė ir „Tottenham“ lyderis Harry Kane'as. Po ilgų spekuliacijų apie išvykimą, galiausiai kristalizuojasi išvada, kad kapitonas bent šį sezoną rungtyniaus Londone.