Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Norwich City“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius taškus.

Kenny McLeanas 17-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas nepakito.

Nicolas Pepe 59-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir „Arsenal“ ataka nutrūko. Netrukus pastarasis atliko dar vieną smūgį, tačiau šį kartą kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 66-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Bukayo Saka 82-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.