Londono „Arsenal“ klubas „Carabao“ taurės antrajame etape 6:0 sutriuškino „West Brom“ futbolininkus ir iškovojo kelialapį į kitą etapą.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 17-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartų tinklą išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Puolėjas pirmojo kėlinio pabaigoje dar kartą nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0. Nicolas Pepe tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir dar labiau padidino „kanonierių“ pranašumą 3:0.

Bukayo Saka 50-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0. P.E.Aubameyangas 62-ąją minutę dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo jau net 5:0.

Alexandre’as Lacazette’as netrukus taip pat pridėjo savo įvartį šiame susitikime, o „Arsenal“ šventė pergalę rezultatu 6:0.