Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „DFB Pokal“ taurės pirmajame etape net 12:0 pažemino „Bremer“ futbolininkus ir žengė į kitą etapą.

Ericas Maximas Choupo-Motingas 8-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0. Jamalis Musiala 16-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino komandos pranašumą 2:0. Janas Luca Warmas pasiuntė kamuolį į savus vartus ir Miuncheno klubas dar labiau padidino pranašumą 3:0. Netrukus

E.M.Choupo-Motingas dar du kartus šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 5:0.

Antrajame rungtynių kėlinyje po įvartį pridėjo Malikas Tillmanas, J.Musiala, Leroy’us Sane, Mickaelis Cuisance, E.M.Choupo-Motingas, Bouna Sarris ir Corentinas Tolisso o „Bayern“ iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 12:0.