Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalio serijos trečiąjame mače siautėjęs Joelis Embiidas atvedė Filadelfijos „76ers“ į antrą pergalę prieš Toronto „Raptors“.

Filadelfijos klubas Toronto ekipą namuose įveikė 116:95 (32:29, 32:24, 25:28, 27:14), kartu tai buvo antroji iš eilės „Raptors“ nesėkmė.

Ją nulėmė aukštaūgių Marco Gasolio ir Joelio Embiido dvikova. Pirmuosius du susitikimus M. Gasoliui savo varžovą pavyko nuslopinti, tačiau šiame, „76ers“ pergalingame mače, J. Embiidas žaidė praktiškai nesustabdomai.

Per 28 minutes afrikietis pelnė 33 taškus, atkovojo 10 kamuolių bei blokavo 5 metimus.

„Raptors“ sustojo ketvirtajame kėlinyje, kai viso jo metu pelnė 14 taškų. Lemiamomis akimirkomis Toronto ekipa nerado atakų lyderio, kuriuo didžiąją susitikimo dalį buvo Kyle'as Lowry.

Vis tik, 33 taškus pelnęs K. Lowry paskutines dešimt minučių žaidė tarsi pats savo šešėlyje, o be šio krepšininko kanadiečiai kito pergalės kalvio rasti nespėjo.

„76ers“: Joelis Embiidas 33 (3/4 tritaškiai), Jimmy Butleris 22 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), J.J.Redickas 15 (3/6 tritaškiai), Tobiasas Harrisas 13 (8 atk. kam.).

„Raptors“: Kawhi Leonardas 33 (5 kl.), Pascalis Siakamas 20, Danny Greenas 13 (3/6 tritaškiai, 6 atk. kam.), Kyle'as Lowry (0/4 tritaškiai) ir Marcas Gasolis (6 atk. kam.) po 7.

Serijoje iki keturių pergalių Filadelfijos komanda išsiveržė į priekį rezultatu 2:1.