Maskvos srities „Chimki“ (9-16) dar turi teorinius šansus patekti į Eurolygos atkrintamas varžybas, bet juos galima prilyginti 0,1 procento tikimybei po triuškinančios nesėkmės Vitorijoje.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai Ispanijoje pralaimėjo trečią kėlinį 16:38 ir galiausiai nusileido „Baskonia“ klubui 86:104. Po mačo treneris iš Lietuvos teisinosi nuovargiu bei sudėtingu tvarkaraščiu.

„Be jokių klausimų – „Baskonia“ šį vakarą buvo stipresnė. Mes žaidžiame ne pilnos sudėties, turime traumuotų žaidėjų. Pirmadienį žaidėme labai sunkų mačą su Maskvos CSKA Vieningoje lygoje ir pamatėme, jog žaidėjai nėra pasiruošę dvejoms sunkioms rungtynėms iš eilės.

Trečiame kėlinyje praradome energiją, nes turime trumpą rotaciją. Čia ir slypi pralaimėjimo priežastis.

Kitas momentas – nesame fiziškai stipri komanda, neturime itin aukštų krepšininkų. Esame labai sudėtingoje situacijoje, laukia sunkūs mačai prieš CSKA, Madrido „Real“, „Barcelona“. Bus sunku, bet stengsimės. Tai Eurolyga ir nors turbūt nepateksime į atkrintamas, turime kiekvienose rungtynėse atiduoti visas jėgas. Kito kelio nėra“, – po nesėkmės kalbėjo R.Kurtinaitis.

Rusų sporto naujienų tinklapis „championat.ru" lietuvio auklėtinių pasirodymui negailėjo aštrių žodžių. Pralaimėtą kovą dėl kamuolių 16:40 jie pavadino tragedija.

„Tragedija po krepšiu. Prisėskite, tikrai – prisėskite. „Chimki“ sugriebė tik 16 kamuolių! Baskai – 40. Keturiasdešimt!“, – išskyrė jie.

Tuo tarpu pasirodymas trečiame kėlinyje buvo apibūdintas paprastai – visiška nesėkme.

„Tai nesuvokiamas sugriuvimas. Kurtinaičio komanda tiesiog nežinojo, ką daryti su kamuoliu ir rinkosi paprasčiausią variantą – atiduoti jį varžovams. Net Aleksejus Švedas per dvi minutes padarė dvi klaidas“, – stebėjosi „championat.ru".