Alytaus „Dzūkija“ (6-11) pusę ketvirtojo kėlinio rinko taškus be atsako, tačiau vėliau šešis tritaškius pataikę ir įsibėgėję „Šiauliai“ (3/14) „Betsafe–LKL“ iškovojo pergalę namuose 87:76 (24:18, 19:21, 17:17, 27:19).

Aikštelės šeimininkai šiame susitikime pataikė 15 tritaškių iš 34 bandymų (44%).

Alytaus „Dzūkijai“ tai buvo pirmosios rungtynės be ekipą palikusio rezultatyviausio lygos krepšininko Kendricko Browno.

Lietuvos krepšinio lygoje karjeros rungtynes sužaidęs Ignas Vaitkus „Šiauliams“ iš viso pelnė 20 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

9 rezultatyvūs pedavimai – taip pat geriausias asmeninis krepšininko pasirodymas LKL.

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus 20 (5/11 trit.), Karolis Lukošiūnas 14, Kristupas Žemaitis 12 (7 rez. perd.), Antanas Udras 11, Arminas Urbutis 8.

„Dzūkija“: Dominykas Domarkas 19 (8 rez. perd.), Mindaugas Sušinskas 18, Paulius Petrilevičius 15, Artūras Jomantas 9 (10 atk. kam.), Gediminas Žalalis 6.