Anglijos „Premier” lygoje sekmadienio pavakarę buvo sužaistos dvejos 17-ojo turo rungtynės. Londono „Arsenal” po atkaklios kovos išvykoje krito prieš „Southampton” vienuolikę, o „Chelsea” svečiuose be didesnio vargo įveikė „Brighton” ekipą.

Sotone vykusi dvikova baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 3:2 (2:1). Atviru futbolu paremtame susitikime pirmasis įvartis krito jau 20-ą minutę, kai pasižymėjo Danny Ingsas (1:0).

Neilgai trukus, 28-ąją, rezultatą išlygino Henrikhas Mkhitaryanas (1:1), tačiau darkart į priekį šeimininkai išsiveržė dar pirmojo kėlinio pabaigoje, 44-ą minutę, kai antrą savo įvartį pelnė D. Ingsas (2:1).

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, 53-ą minutę, „Arsenal” gerbėjų viltis grąžino tas pats H. Mkhitaryanas (2:2), o nuo šios akimirkos aikštėje užvirė tikra kova dėl kiekvieno centimetro.

Abi komandos turėjo progų pasižymėti, tačiau lemiamą įvartį 85-ąją minutę pelnė „Southampton” saugas Charlie Austinas (3:2).

Po šios pergalės „Southampton” pakilo iš „raudonosios” zonos ir su 12 taškų žengia 17-oje vietoje. „Arsenal” su 34 taškais šiuo metu rikiuojasi 5-oje.

„Brighton” ir „Chelsea” dvikova baigėsi svečių pergale 2:1 (2:0).

Savo pranašumą sostinės komanda įrodė dar pirmajame kėlinyje, kai po kartą pasižymėjo Pedro ir Edenas Hazardas.

Vis tik, „Brigthon” per anksti ginklų nesudėjo ir antrajame kėlinyje siekė grąžinti intrigą. Tai jiems pavyko padaryti 66-ą minutę, kai rezultatą sušvlenino Solomonas Marchas (2:1).

Per likusį laiką „Chelsea” užtikrintai gynėsi ir patys kūrė progas, o šeimininkams, panašu, vis pristigdavo jėgų.

Po dar vienos pergalės „Chelsea” su 37 taškais išlieka 4-oje vietoje, „Brigthon” su 21 tašku užima 13-ąją vietą.