Šeštadienio vakarą aukščiausioje Italijos futbolo lygoje pradėtas 14-asis turas. Cristiano Ronaldo kartu su visa Turino „Juventus” kompanija dar kartą sumindė savo varžovus ir įsitvirtino lentelės viršūnėje.

Florencijoje daugkartiniams Italijos čempionams nesugebėjo pasipriešinti „Fiorentina” klubas. „Juventus” varžovus išvykoje įveikė 3:0 (1:0).

Savo pranašumą lygos kardinolai įrodė jau pirmajame kėlinyje, kuriame pavyko pasižymėti Rodrigo Bentancurui (1:0).

„Fiorentina” taip pat kūrė progas pasižymėti, tačiau to padaryti nei pirmame, nei antrame kėliniuose nepavyko. Dėl svečių pergalės abejonių nebeliko po 69-ą minutę Giorgio Chiellini pelnyto įvarčio (2:0), o netrukus, 79-ą, trečią įvartį pelnė ir Cristiano Ronalo (3:0).

Tai buvo 10-asis C. Ronaldo įvartis ir šiuo metu portugalas yra rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas.

Po šios pergalės Turino klubas dar labiau atitolo nuo kitų lygos komandų. Dabar „Juventus” ir artimiausius persekiotojus, „Napoli”, skiria 11 taškų.

Tiesa, „Napoli” savo 14-ojo turo rungtynes sužais rytoj, tačiau „Juventus” išlieka vienintele nepralaimėjusia turnyro komanda.

Kitoje šeštadienio dvikovoje „Spal” ir  „Empoli” ekipos išsiskyrė taikiai, 2:2.