Šeštadienio pavakarę Ispanijoje buvo žaidžiamos 7-ojo turo rungtynės. Jose kiek anksčiau pergalę šventė „Valencia“ ekipa, o savų žiūrovų akivaizdoje vėl suklupo „Barcelona“ futbolininkai. Rungtynės prieš „Bilbao Athletico“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).

„Barcelona“ gerbėjai tokios prastos sezono atkarpos, ko gero, neprisimena. Katalonai pergalės neiškovoja jau trečiose rungtynėse iš eilės. Praeitame ture buvo nusileista „Leganes“ komandai, o dar anksčiau sužaista lygiosiomis su „Girona“ vienuolike.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė svečiai. Tai 41-ą minutę pavyko padaryti O. de Marcosui (0:1). Antrajame kėlinyje šeimininkai perėmė rungtynių kontrolę, tačiau įvartį pelnyti pavyko tik 84-ą minutę, kai pasižymėjo M. El Haddadi. Beje, šis futbolininkasi aikštėjė pasirodė vos trejomis minutėmis anksčiau, nei pelnė įvartį.

„Barcelona“ su 14 taškų ir toliau išlieka pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau jau šįvakar gali būti aplenkti.