Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienį pradėjo kovas „Gloria Cup 2018“ turnyre Turkijoje. Pirmose rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 82:70 (24:23, 15:14, 24:19, 19:14) įveikė Bursos „Tofas“ klubą iš Turkijos.

Šiame susitikime kauniečiams negalėjo padėti treniruotės metu čiurną nikstelėjęs ekipos naujokas Nate‘as Woltersas, tačiau jį aikštelėje sėkmingai pavadavo jaunasis Rokas Jokubaitis.

Pirmajame rungtynių kėlinyje puikiai pasirodė Brandonas Daviesas, kuris surinko 11 iš 24 komandos taškų, o „Žalgiris“ pirmavo 24:23. Antrajame kėlinyje ekipos kovojo taškas į tašką, o ilsėtis į rūbinę žalgiriečiai išėjo pirmaudami 39:37.

Trečiąjį ketvirtį geriau pradėjo kauniečiai, po atkarpos 7:2 įgiję 7 taškų persvarą (46:39). Antroje kėlinio pusėje varžovai buvo priartėję iki 3 taškų, bet taškais pasižymėjo Thomasas Walkupas ir Paulius Jankūnas, o po pratęsto spurto „Žalgirio“ persvarą pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą (63:53).

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 21 (9/12 dvit., 5 atk. kam.), Artūras Milaknis 15 (5/6 trit.), Paulius Jankūnas 10 (6 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 6 (4 rez. perd.), Marius Grigonis 6, Thomasas Walkupas 5, Laurynas Birutis 5 (5 atk. kam.), Aaronas White’as 5 (6 atk. kam.), Matas Jogėla 4, Antanas Kavaliauskas 3, Donatas Sabeckis 2, Lukas Uleckas 0.

„Tofaš“: Diante Garrettas 14 (6 rez. perd.), Kyle'as Weemsas 13, Samuelis Mejia 10 (3 per. kam.).

Rugsėjo 12-16 dienomis vyksiančiame turnyre taip pat dalyvauja „AS Monaco“ (Prancūzija), Bandirmos „Banvit“ (Turkija), Maskvos CSKA (Rusija) ir Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) komandos.

Ketvirtadienį žalgiriečiai sieks antrosios pergalės prieš kitą Eurolygos klubą Stambulo „Anadolu Efes“. Dvikovos pradžia – 19.00 val.