Ketvirtadienį vykusiose draugiškose rungtynėse tarp Nyderlandų ir Peru, 34-erių metų „oranžinių“ komandos saugas Wesley Sneijderis nacionalinės rinktinės marškinelius vilkėjo paskutinį kartą. Amsterdame vykusios rungtynės buvo surengtos būtent jam, o Nyderlandai po permainingos kovos iškovojo pergalę rezultatu 2:1.

W. Sneijderis, kaip įprasta, rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, tačiau 62-ą minutę buvo pakeistas ir sulaukė itin gausių ovacijų – ši minutė sportininkui tapo paskutiniąją po net 15 metų, praleistų Nyderlandų rinktinėje.

Pasaulio vicečempionu 2010 metais tapęs W. Sneijderis rinktinėje debiutavo 2003 metais ir per tą laiką sužaidė 134 rungtynes bei įmušė 31 įvartį.

Pasigrožėkite 10 gražiausių futbolininko pelnytų įvarčių:

Rungtynėse su Peru namuose rungtyniavusiai Nyderlandų ekipai pergalę padovanojo Memphio Depay'aus dublis – jis pasižymėjo 60-ąją ir 83-ąją minutę.