Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pasiekė itin sunkią pergalę pirmosiose UEFA Europos lygos antrojo atrankos etapo rungtynėse. Lietuvos vicečempionai namų stadione 1:0 (0:0) palaužė „Vaduz“ ekipą iš Lichtenšteino ir prieš atsakomąsias rungtynes įgijo minimalią persvarą.

Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės Lichtenšteine.

Vienintelį mačo įvartį 86-ąją minutę pelnė Liviu Antalis, prieš tai neišnaudojęs kelių puikių progų.

Svečiai šiame susitikime ilgiau kontroliavo kamuolį (52 proc. prieš 49) ir kėlė daugiau kampinių (5 prieš 1). Abu klubai atliko po tris smūgius į vartų plotą.

Pirmajame kėlinyje kiek geriau atrodė „Žalgiris“, kūręs aštresnes situacijas, bet neišnaudojęs progų. Antrajame kėlinyje iniciatyvą kiek perėmė svečiai, vienas jų smūgių sudrebino vilniečių vartų virpstą.

Rungtynes LFF stadione stebėjo apie 2 tūkst. žmonių.