Sunkiai pradėjęs, tačiau itin gerai antroje rungtynių dalyje žaidęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ atsidūrė per žingsnį nuo „Betsafe–LKL“ finalo.

Klaipėdos „Neptūną“ įveikę vilniečiai pusfinalio serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:1.

Antrajame kėlinyje 11 taškų deficitą turėjęs „Lietuvos rytas“ po pertraukos atsitiesė ir 74:67 (11:15; 23:27; 19:12; 20:13) palaužė „Neptūną“.

Ketvirtosios ir gali būti paskutinės serijos rungtynės vyks pirmadienį Klaipėdoje.

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ dar turėjo iniciatyvą savo rankose (56:53), tačiau tris tritaškius pataikę vilniečiai surengė spurtą 13:3 ir perėmė rungtynių kontrolę (66:59).

Vis dėlto likus dvejoms minutėms, po Jerry Johnsono dviejų dvitaškių klaipėdiečiai ir vėl priartėjo (65:68).

Po Rimo Kurtinaičio paprašytos minutės pertraukėlės vilniečiai iškart susigrąžino 5 taškų persvarą. Po to sekė R. Seibučio bei J. Johnsono netikslūs tritaškiai, o likus 29 sekundėms Rokas Giedraitis tolimu metimus svečius iš Klaipėdos nužudė (73:65).

Klaipėdiečiai dar bandė kibti į atlapus, tačiau ramiai rungtynių pabaigą sužaidęs „Lietuvos rytas“ tapo pirmąja serijos ekipa, kuri iškovojo pergalę namuose.

„Lietuvos rytas“: Loukas Mavrokefalidis 21, Mindaugas Girdžiūnas 14, Travisas Petersonas ir Mindaugas Lukauskis po 10, Rokas Giedraitis 9.

„Neptūnas“: Renaldas Seibutis 15, Jerry Johnsonas 14, Edgaras Želionis ir Simas Galdikas po 13.