55
Eurolyga: „Žalgiris“ – „Olympiacos“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Kauno „Žalgiris“ įspūdingu stiliumi 80:60 sutaršė Pirėjo „Olympiakos“ ir atsidūrė per žingsnį nuo Eurolygos finalo ketverto varžybų. Dabar žalgiriečiai ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1, bet džiaugtis dar tikrai anksti.

55

Po rungtynių varžovų strategas  Ioannis Sfairopoulos teigė, kad ketvirtadienį jo vyrai atiduos viską aikštėje.

„Žalgiris“ dabar laimi 2-1, mūsų paskutinis šansas bus ketvirtadienį. Jie puikiai sureagavo po antrųjų rungtynių. „Žalgiris“ buvo komanda, kuri žaidė kiečiau ir agresyviau šį kartą.

Jie nusipelnė laimėti“, – teigė graikas.

Jis detaliai įvardijo, kada griuvo jo ekipa, o kaip esminį lūžį įvardijo Pauliaus Jankūno šou trečiame kėlinyje, kai žalgiriečių kapitonas pelnė 9 taškus iš eilės, o per šią dviejų minučių atkarpą rezultatas iš 46:53 virto į 47:62 „Oly“ nenaudai.

„Pradėjome gerai. bet geros pradžios tęsti neleido penki „Žalgirio“ puolime atkovoti kamuoliai. Antrame kėlinyje labai blogai žaidėme puolime ir tai darė įtaką mūsų gynybai. Buvo labai svarbus trečias kėlinys, kai grįžome į rungtynes, bet Jankūnas pelnė daug taškų ir tai buvo esminis lūžis“, – teigė graikas.