18
Rungtynių akimirka (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (21-5) pergalingas žygis „Betsafe–LKL“ čempionate baigėsi. Sostinės klubas patyrė pirmąjį pralaimėjimą po 13-os iš eilės laimėtų susitikimų.

18

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 86:99 turėjo pripažinti puolime žibėjusių Klaipėdos „Neptūno“ (20-6) krepšininkų pranašumą.

Galingai nugalėtojų gretose žaidė asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą pakartojęs Edgaras Želionis, kuris per 31 minutę pelnė 25 taškus.

Svečiai iš Klaipėdos pirmavo beveik viso mačo metu, o pergalę lėmė sėkmingas žaidimas ketvirtajame kėlinyje. Jame „Neptūnas“ laimėjo atkarpą 17:4 bei nutolo 91:76.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė itin rezultatyviai, o toks žaidimas parankesnis buvo klaipėdiečiams, kurie pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį 31:26.

Antrajame ketvirtyje ekipos žaidė taškas į tašką, o po didžiosios pertraukos E. Želionio vedamam „Neptūnui“ pavyko pabėgti į priekį 61:52.

Nors dar nesibaigus trečiajam ketvirčiui „Lietuvos rytas“ prisivijo 65:66, lemiamos rungtynių minutės sėkmingesnės buvo uostamiesčio klubui.

Laimonas Kisielius, Tomas Delininkaitis ir Jerry Johnsonas prasidėjus ketvirtajam kėliniui smeigė po tritaškį, o 9:0 spurtavęs „Neptūnas“ pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą 83:72.

Vilniaus komanda išsigelbėjimui turėjo 6 minutes, tačiau užsivedę klaipėdiečiai žaidimo kontrolės varžovams jau nebeatidavė ir nuskambėjus finalinei sirenai šventė pergalę.