„Betsafe–LKL“ čempionate Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (10/16) išvaistė 15 taškų persvarą, tačiau iškovojo pergalę prieš Kėdainių „Nevėžį“ (6/20).

Patys dviženklį deficitą antrajame kėlinyje panaikinę pasvaliečiai palaužė svečius iš Kėdainių 87:84 (15:19; 23:20; 31:20; 18:25).

Trečiąjį kėlinį pasvaliečiai laimėjo 31:21, o ketvirtajame kėlinyje didžiąją laiko dalį laikė dviženklę persvarą. Tačiau likus mažiau negu minutei Jamesas Woodardas pelnė du taškus iš po krepšio, o jau netrukus smeigė tritaškį su pražanga. Po pataikyto baudos metimo „Nevėžio“ atsilikimas, likus 22 sekundėms, ištirpo tik iki dviejų taškų (83:85).

Vis dėlto „Nevėžis“ net 14 sekundžių nesugebėjo prasižengti, tad po Jehennso-Jey Manigato baudų metimų „Pieno žvaigždės“ pirmavo 4 taškais, o laiko buvo likusios tik 6 sekundės. „Nevėžio“ krepšininkams išsigelbėti nepavyko ir buvo priversti pripažinti jau 20-ąjį sezono pralaimėjimą.

Antrajame kėlinyje po Tado Sedekerskio dviejų baudos metimų „Nevėžis“ pirmavo 31:21, tačiau tada „Pieno žvaigždės“ ir pabudo. Viačeslavo Bobrovo vedami aikštės šeimininkai spurtavo 10:0 ir į pertrauką išėjo turėdami tik vieno taško deficitą (38:39).

Kitose rungtynėse didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa vos nepaleido pergalės iš rankų „Betsafe–LKL“ čempionate.

Ramūno Butauto auklėtiniai namuose nesulaikė dominavusio Mindaugo Kupšo, tačiau 88:83 parklupdė išretėjusią Utenos „Juventus“ komandą.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, o po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo „Lietkabelis“ (24:20). Antrajame ketvirtyje šeimininkai buvo padidinę persvarą iki 15-os taškų (43:28), tačiau „Juventus“ kėlinį baigė atkarpa 14:5 ir prieš ilgąją pertrauką sušvelnino deficitą – 42:48.

Po ilgosios pertraukos savąjį žaidimą vėl atradę panevėžiečiai prieš lemiamą ketvirtį susigrąžino dviženklį pranašumą (75:62). Ketvirtojo kėlinio pabaigoje uteniškiai buvo sumažinę skirtumą iki trijų taškų (83:86), tačiau pergalę savo rankose išlaikė „Lietkabelis“ – 88:83.