27
„Chelsea“ - „Crystal Palace“ (nuotr. SCANPIX)

Anglijos futbolo „Premier" lygos čempionate pergale savo gerbėjus pagaliau pradžiugino Londono „Chelsea" klubas.

27

Antonio Conte auklėtiniai savo namų stadione 2:1 (2:0) nugalėjo kitą sostinės komandą „Crystal Palace".

25-ąją minutę Willianas išvedė šeimininkus į priekį (1:0), o praėjus septynioms minutėms svečių komandos futbolininkas Martinas Kelly pasiuntė kamuolį į savo vartus (2:0).

60 minučių gerą futbolą demonstravę „Chelsea" futbolininkai lemiamą pusvalandį atrodė kur kas prasčiau ir leido priešininkams sugrįžti į rungtynes.

Tiesa, jie prabilo per vėlai – 90-ą minutę paguodos įvartį jiems įmušė Patrickas van Aanholtas (2:1).

56-is taškus po 30 rungtynių turintis „Chelsea" klubas turnyrinėje lentelėje užima penktą vietą.

Dėl išlikimo kovojantis „Crystal Palace" (27 tšk.) – aštuonioliktas.