Puikaus Martyno Gecevičiaus indėlio antroje rungtynių pusėje sulaukusi Zeliona Guros „Stelmet“ pirmajame FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio mače įgijo dviejų taškų deficitą.

Snaiperio ginama ekipa namuose 82:84 (17:25, 19:26, 22:16, 24:17) pripažino vienos pagrindinių lygos favoričių Monako „Basket“ pranašumą.

Atsakomasis mačas vyks Monake. Gecevičiaus klubas, norėdamas patekti į ketvirtfinalį, turi laimėti bent 3 taškų persvara.

Pralaimėjusių komandoje Gecevičius mačą pradėjo nuo suolo ir per 29 minutes pelnė 23 taškus (4/6 trit., 11/11 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Po dviejų kėlinių Lenkijos ekipa atsiliko 15 taškų skirtumu (36:51), tačiau po ilgosios pertraukos pakilo į šturmą, o prie to labiausiai prisidėjo Gecevičius.

Antroje mačo dalyje vienas lietuvis pelnė 15 iš 21 savo taško ir padėjo priartėti iki 2 taškų. Trečiajame kėlinyje lietuvis įmetė 10 taškų, o per lemiamas 3 minutes pridėjo dar 5 taškus.

Atsakomasis mūšis vyks lygiai po savaitės.

„Stelmet“: Martynas Gecevičius 23 (4/6 triti., 11/11 baudos), Vladimiras Dragičevičius 18 (10 atk. kam.), Boris Savovičius 12 (8 atk. kam.).

„Monaco“: Geraldas Robinsonas 17 (3/4 trit.), D.J. Cooperis 13 (3/4 trit.), Elmedinas Kikanovičius 11, Paulas Lacombe ir Ali Traore (4/5 dvit.) po 8.