„Vytautas“ suklupo antrą vakarą iš eilės ir prarado Lamelo

Antrąjį pralaimėjimą „Big Baller Brand Challenge“ turnyre patyrė Prienų-Birštono „Vytautas“ (0-2), kuris 96:128 nusileido lietuvių vedamai Ščecino „Wilki Morskie“ (2-0) ekipai.

Vangiai rungtynes pradėję šeimininkai greitai paleido rungtynių vadžias ir po Tauro Jogėlos 5 taškų paeiliui, Ščecino klubas susikrovė dviženklę persvarą (23:12).

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo dviem tritaškiais paeiliui ir įgijo rekordinę 14 taškų persvarą (42:28). Situacija vėliau stabilizavosi ir skirtumas tarp ekipų išliko panašus.

Šeimininkai atkuto po ilgosios pertraukos. LiAngelo Ballas per pirmąsias trečiojo kėlinio minutes surinko 7 taškus, LaMelo pridėjo taškus iš po krepšio ir „Vytauto“ deficitas sumažėjo iki 5 taškų (68:73).

Vis tik, Lenkijos ekipa į tai atsakė spurtu 13:4 ir prieš pasibaigiant ketvirčiui vėl įgijo solidų pranašumą (86:72).

„Wilki Morskie“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo pelnydamas 5 taškus paeiliui ir įgijo 19 taškų persvarą (97:78). Ir nors, „Vytautas“ į tai atsakė savo atkarpa 8:0, to nebuvo gana. Tauras Jogėla įdėjo jam pakabintą kamuolį, vienas iš svečių krepšininkų smeigė tritaškį ir rezultatas vėl tapo triuškinantis (106:88).

Paskutinis vinis rungtynėse buvo Maciejaus Majchereko tritaškis, padidinęs svečių persvarą iki 20 taškų (112:92), iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms.

Rungtynių dėl traumos nebaigė LaMelo Ballas. Jis rungtynių pabaigoje aikštelę paliko šlubčiodamas ir buvo nuvestas į komandos persirengimo kambarį.

Pasibaigus susitikimui tėvas Lavaras Ballas teigė, jog antradienio vakaro runtynėse prieš „Helios Suns" klubą Lamelo aikštelėje nepamatysime.

„Vytautas“: LiAngelo Ballas 26, Edvinas Šeškus 18, Egidijus Dimša 13.

„Wilki Morskie“: Tauras Jogėla 22, Carlosas Medlockas 20, Martynas Paliukėnas 18