74
Panevėžio „Lietkabelis“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“ 69:75 (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

Vienu metu 17 taškų pranašumą turėjusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa lemiamomis akimirkomis šventė pergalę „Betsafe-LKL“ savaitės rungtynėse.

74

Atsarginių žaidėjų vedami vilniečiai išvykoje 75:69 nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ klubą.

„Lietuvos rytui“ 51 tašką pelnė žaidėjai, pakilę nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Mindaugas Lukauskis sužaidė 554-ąsias karjeros rungtynes Lietuvos krepšinio lygoje ir pavijo pirmojoje vietoje įsitaisiusį Rolandą Matulį.

Svečių gretose išsiskyrė dydysis trejetas – Loukas Mavrokefalidis, Rokas Giedraitis ir Benas Madgenas, atitinkamai pelnę 16, 15 bei 12 taškų.

„Lietkabelio“ ekipą į priekį vedė 17 taškų surinkęs ir aštuonis kamuolius atkovojęs Kšištofas Lavrinovičius. Ado Juškevičiaus sąskaitoje buvo 14 taškų.

Rungtynes geriau pradėjęs „Lietkabelis“ pabėgo nuo pirmųjų minučių (10:1). Likusioje ketvirčio dalyje „Lietuvos rytas“ priartėjo, tačiau šešių taškų pranašumą išlaikė panevėžiečiai (18:12). Antrajame kėlinyje svečiai buvo persvėrę rezultatą savo naudai (29:25), visgi ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Lietkabelis“ – 35:33.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ įjungė aukštesnę pavarą ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė dviženklį pranašumą (58:46). Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ vijosi savo varžovus, tačiau laiko pritrūko – 69:75.