Klaipėdos „Neptūno“ (5-2) krepšininkai patyrė kartų pralaimėjimą Tenerifėje. FIBA Čempionų lygos rungtynėse uostamiesčio ekipa B grupės lyderių mūšyje 67:90 (22:18, 16:30, 18:19, 11:23) nusileido „Iberostar“ (6-1) klubui.

„Neptūnas“ varžovams priešinosi beveik du kėlinius - antrojo ketvirčio pabaigoje atsiliko 38:41, bet šeimininkai pirmą rungtynių pusę baigė spurtu 7:0 ir susikrovė dviženklę persvarą.

Ji trečiajame kėlinyje buvo išaugusi iki triuškinamos (41:63), bet lietuviams pavyko kiek stabilizuoti padėti ir sumažinti atsilikimą iki vienuolikos taškų.

Tačiau ispanai triuškinantį pranašumą (58:79) atstatė per pirmą ketvirto kėlinio pusę ir savo pranašumu suabejoti nebeleido.

Arnas Butkevičius pelnė 18 taškų, Mindaugas Girdžiūnas 11, Juanas Palaciosas 10.

Nugalėtojams Timas Abromaitis surinko 18 taškų.