„Vyčio“ komanda nesėkmingai pradėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) mažąjį finalą ir svečiuose 80:84 (20:23, 22:15, 19:21, 19:25) nusileido Raseinių „Rasams“, taip serijoje iki trijų pergalių atsilikdama 0:1.

„Vytis“ mačą pradėjo su Gediminu Maceina ir Remigijumi Trakimu starto penkete ir pradžia geresnė buvo šakiškiams 6:2. Šarūnas Vingelis greitai į priekį išvedė „Rasus“, bet „Vytis“ pranašumą susigrąžino – 10:9. Raseinių komanda surengė spurtą (19:11) ir taip „Vyčiui“ vėl teko naikinti deficitą – 22:23. Vėl pasipylė „Rasų“ tritaškiai (29:22) ir rungtynės svyravo dar ne kartą. Antrajam kėliniui persiritus į antrąją pusę „Vytis“ Augustino Jankaičio dėka rezultatą persvėrė (36:33), o ketvirčio pabaiga geresnė buvo svečiams – 42:38.

„Vytis“ įgavo bene didžiausią persvarą šiame mače po didžiosios pertraukos (50:43), tačiau vėl pakilę „Rasai“ intrigos nemažino – 59:61. Ketvirtasis kėlinys buvo toks pats atkaklus, jame sužaidus kone penkias minutes, „Vytis“ buvo priekyje 70:67, o Šarūnui Beniušiui pataikius metimą, tuo pačiu atsakė ir Edvinas Jezukevičius.

Kajus Okmanas ėmė rengti gerą atkarpą (75:72) ir į G. Maceinos šūvį atsakė Tomas Galeckas. Pastarasis dar padidino raseiniškių pranašumą (80:75), kai žaisti liko mažiau nei pusantros minutės. G. Maceina bandė gelbėti „Vytį“, tačiau šaltakraujišką tritaškį smeigė K. Okmanas – 83:77. Liko 23 sekundės, šakiškiai neužpuolė, T. Galeckas dar pridėjo baudos metimą, o G. Maceinos metimas su sirena tebuvo simbolinis – 80:84.

„Vytis“: G. Maceina (9 rez. perd.) ir E. Jezukevičius – po 19, A. Jankaitis 12, Sh. Jacksonas 11, R. Stankevičius 9, P. Beliavičius ir R. Trakimas – po 4.

„Rasai“: Š. Vingelis 19, T. Galeckas 17 (10 rez. perd.), A. Aleksandrovas 14, R. Grinius 12, K. Okmanas 8.