Pepas Guardiola neigia, kad jo pasirinkta taktika rungtynėms su „Monaco“ buvo neteisinga. „Manchester City“ 3:1 krito prieš „Monaco“ ir iškrito iš Čempionų lygos turnyro.

Dviejų įvarčių pranašumą į Monaką atsivežę „mėlynieji“ namuose laimėjo 5:3, tačiau išvykoje pralaimėjo ir bendras rezultatas buvo 6:6. Dėl išvykoje įmuštų įvarčių į priekį prasibrovė Prancūzijos klubas.

P. Guardiola, kuris pirmą kartą trenerio karjeroje nepasieks Čempionų lygos pusfinalio, nors tai jau padarė 8 kartus, po susitikimo kalbėjo, kad panas rungtynėms buvo geras, tiesiog jo žaidėjai to neišpildė.

„Bandžiau įtikinti žaidėjus antroje pusėje, bet buvo per vėlu. Skirtumas tarp pirmos ir antros pusės buvo per didelis.

Klausite, kodėl? To paties aš klausiu savęs. Bandžiau įtikinti žaidėjus susirinkimuose.

Visa mano karjera yra tokia. Kartais būdavau pusfinaliuose, kai kuriuos pralaimėdavau. Tačiau problema buvo pirmas kėlinys. Mūsų ten nebuvo. Mes norėjome parodyti savo žaidimą, neleisti jiems galvoti, kad jie gali, bet varžovai galėjo perdavinėti ir perdavinėti kamuolį. Mes tą pamiršome“, – po rungtynių kalbėjo P. Guardiola.

„Man City“ strategas tęsė: „Mes turime iš to pasisemti patirties ir suprasti, kad nėra skirtumo laimime ar pralaimime, bet privalome būti tuo, kas esame.

Turime žaisti taip, kaip galime geriausiai. Tą darėme antroje pusėje. Bandėme gintis agresyviai. Mūsų jėga yra agresyvus futbolas be kamuolio. Antroje pusėje mes sukūrėme progų, tačiau daug jų iššvaistėme. Iš to pasimokysime Taip dabar jaučiuosi.“

Treneris užbaigė emocingai: „Aš atvykau čia, kad laimėčiau Čempionų lygą. Aš bandžiau, bandžiau ir bandysiu vėl. Jei būtume žaidę taip, kaip jau žaidėme šį sezoną, kaip antrajame kėlinyje... to būtų užtekę.“