8
Jonas Valančiūnas (nuotr. Vida Press)

Į savo tvirtovę Kanadoje grįžusi „Toronto Raptors“ komanda ketvirtadienį 101:93 įveikė „Utah Jazz“, o Jonas Valančiūnas driokstelėjo smagų dvigubą dublį – pelnė 18 taškų ir atkovojo 13 kamuolių. Jam nenusileido ir tiesioginis oponentas Rudy Gobertas. Prancūzijos rinktinės vidurio puolėjo sąskaitoje taip pat dvigubas dublis.

8

„Raptors“ paskutiniame kėlinyje daugiausiai Kyle‘o Lowry pastangomis – gynėjas ketvirtajame kėlinyje pelnė 16 iš savo 33 taškų – perėmė iniciatyvą, išsiveržė į priekį ir laimėjo. DeMaro DeRozano sąskaitoje 23 taškai.

JV per 31 minutę pelnė 18 taškų (7/11 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 13 kamuolių ir prasižengė 3 kartus. Lietuvis surinko 13-ąjį dvigubą dublį šį sezoną ir 90-ą karjeroje. „Jazz“ vidurio puolėjas R. Gobertas pelnė 15 taškų ir atkovojo 16 kamuolių. Shelvinas Mackas ir Gordonas Haywardas pelnė atitinkamai 17 ir 16 taškų.

„Raptors“ su 24 pergalėmis ir 11 pralaimėjimų rikiuojasi antroje NBA Rytų konferencijos vietoje. Kitas rungtynes Toronto ekipa žais šeštadienį išvykoje su „Chicago Bulls“.