Sudėtingą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (4/4) klubas, išvykoje 75:63 (11:16, 22:11, 14:18, 28:18) pranokęs Ukmergės „Vilkmergės“ (0/8) krepšininkes.

Pirmasis kėlinys priklausė šeimininkėms, kurios visą laiką pirmavo ir pasibaigus jam turėjo 5 taškų persvarą – 16:11. Antrajame ketvirtyje jau šiaulietės perėmė iniciatyvą ir paskutinių 3 minučių atkarpą laimėjusios 9:0 į rūbinę išėjo geresnės nuotaikos – 33:27.

Po didžiosios pertraukos užvirė atkakli kova taškas į tašką ir pirmaujanti komanda keitėsi po praktiškai kiekvienos tikslios vienos arba kitos ekipos atakos, o pasibaigus kėliniui „Vilkmergė“ buvo sumažinus atsilikimą – 45:47. Lemiamame ketvirtyje prabėgus 5 minutėms „Šiauliai-Universitetas“ susikrovė dviženklį pranašumą (62:52) ir jo ukmergiškėms panaikinti nepavyko, todėl jos patyrė nesėkmę 63:75.

„Vilkmergė“: Olivia Brown 23 (4/9 tritaškiai, 7 kld.), Martyna Petrėnaitė 13, Aurelija Putramentaitė 11 (9 atk. kam.).

„Šiauliai-Universitetas“: Iveta Šalkauskė 26 (21 atk. kam., 46 naud. bal.), Urtė Bukauskaitė 14, Livija Kaktaitė 13 (6 rez. perd., 5 kld.), Katsiaryna Urbanovič 11 (4/18 metimai).