11
Jonas Valančiūnas pelnė 15, Domantas Sabonis – 6 taškus ir abu šventė pergales (nuotr. SCANPIX)

NBA reguliaraus sezono rungtynėse pergales šventė abu lietuvių atstovaujami klubai.

11

„Toronto Raptors“ (8-4) išvykoje po patęsimo 113:111 (29:19, 23:38, 25:25, 25:20, 11:9) palaužė „Denver Nuggets“ (4-8).

Jonas Valančiūnas per 37 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 3/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, vieną bloką ir 4 sykius prasižengė.

„Raptors“ šį sezoną antrą kartą įveikė „Nuggets“ ir daugiau tarpusavyje nebežais. Svečiuose Toronto krepšininkai laimėjo ketvirtąjį kartą per penkerias rungtynes.

„Nuggets“: W.Chandleris (10 atk. kam.) ir E.Mudiay po 25, D.Gallinari 21, J.Nurkičius 14.

„Raptors“: D.DeRozanas 30, K.Lowry 18 (13 rez. perd.), T.Rossas 16, J.Valančiūnas 15, D.Carrollas 11.

„Oklahoma City Thunder“ (8-5) ekipa namuose 124:105 (34:40, 30:21, 32:21, 28:23) nugalėjo „Brooklyn Nets“ (4-8).

Domantas Sabonis žaidė 26 minutes, pelnė 6 taškus (3/6 dvit., 0/3 trit.), atkovojo tris kamuolius, vieną perėmė, blokavo du metimus, dukart suklydo ir tris kartus prasižengė.

Du blokai per mačą – D.Sabonio rekordas NBA.

„Thunder“ lyderis Russellas Westbrookas surinko ketvirtą trigubą dublį šį sezoną.

„Thunder“: R.Westbrookas 30 (11 atk. kam., 13 rez. perd.), V.Oladipo 26, S.Adamsas 15, J.Louvergne'as ir E.Kanteris po 13, A.Abrinesas 10.

„Nets“: B.Lopezas 22, R.Hollisas-Jeffersonas ir B.Bogdanovičius po 13, A.Bennettas 12, J.Hamiltonas 10.