17
Madrido „Real“ – Varšuvos „Legia“ (nuotr. SCANPIX)

Antradienį UEFA Čempionų lygoje sužaisti aštuoni susitikimai. Užtikrintą pergalę prieš kaimynus lenkus šventė Madrido „Real“ klubas, taip pat nugalėjo Anglijos čempionai „Leicester City“, tris taškus išvargo ir „Juventus“.

17

E grupė

Be įvarčių 0:0 baigėsi rungtynėse Vokietijoje, kur Lėverkuzeno „Bayer“ priėmė Londono „Tottenham Hotspur“ klubą.

Kitose grupės rungtynėse pergalę iš rankų namuose paleido Maskvos „CSKA“ ekipa, kuri 1:1 sužaidė su „Monaco“. 34-ąją minutę įmušė Lacina Traore, išvedęs rusus į priekį, o rezultatą jau 87-ąją minutę išlygino Bernardo Silva.

F grupė

Praėjusių metų UEFA Čempionų lygos nugalėtojai Madrido „Real“ futbolininkai, nors ir praleido įvartį, tačiau net 5:1 „Santiago Bernabeu“ stadione sumušė Varšuvos „Legia“. Pirmi du įvarčiai krito į lenkų vartus: 16-ąją minutę pasižymėjo Garethas Bale`as, o 20-ąją į savo vartus įsimušė Tomaszas Jodlowiecas. Paguodos įvartį į čempionų vartus mušė Miroslavas Rodovičius, tačiau dar pirmajame kėlinyje rezultatą padidino Marco Asensio (37`), o pergalę įtvirtino Lucas Vazquezas (68`) ir Alvaro Morata (85`).

Lisabonos „Sporting“ vienuolikė nesugebėjo atsitiesti ir 1:2 namuose nusileido Dortmundo „Borussia“ klubui. Svečiai dukart pasižymėjo pirmajame kėlinyje, kai įvarčius pelnė Pierre`as-Emerickas Aubameyangas (9`) ir Julianas Weiglas (43`). Rezultatą sušvelnino Bruno Cesaras (67`).

G grupė

„Brugge“ ir „Porto“ dvikova baigėsi portugalų pergale paskutinę rungtynių minutę 1:2. Briugės ekipa pasižymėjo pirmoji, kai 12-ąją minutę kamuolį į tinklą pasiuntė Jelle`as Vossenas, o rezultatą išlygino Miguelis Layunas (68`). Tris taškus atnešusį įvartį nuo 11-os metrų žymos mušė Andre Silva (90`).

Anglijos čempionai „Leicester City“ futbolininkai namuose 1:0 palaužė „Koebenhavn“ ekipą. Pergalę atnešusį įvartį 40-ąją minutę pelnė Riyadas Mahrezas.

H grupė

Kroatijoje pergalės iškovoti nepavyko aikštės šeimininkams Zagrebo „Dinamo“, kurie 0:1 turėjo pripažinti „Sevilla“ pranašumą. Įvartį Ispanijos ekipai pelnė Samiras Nasri.

Ilgai be įvarčių vykusiose rungtynėse Lione, kur vietos „Lyon“ priėmė italų „Juventus“, svečiai vis dėlto išplėšė pergalę 0:1. 76-ąją minutę ledus pralaužė Juanas Cuardadao. Beje, šeimininkai 35-ąją minutę neišnaudojo 11-os metrų baudinio. Gianluigi Buffonas atrėmė Alexandre`o Lacazette smūgį. „Senoji senjora“ nuo 54-sios minutės žaidė 10-yje, nes iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas Mario Lemina.