31
Rio 2016: Ispanija - Lietuva (nuotr. SCANPIX)

Po didžiosios pertraukos kone vienas paskui kitą paleisti trys taiklūs Pau Gasolio tritaškiai pasiuntė Lietuvos rinktinę į nokautą. Jei lietuviai dar buvo pasirengę kibti varžovams į atlapus, tai po tokio ispanų lyderio šou liko tik nuleisti rankas. Taip jie ir padarė pralaimėdami net i net 50 taškų skirtumu.

31

Lietuvos krepšinio rinktinė Rio de Žaneiro olimpiadoje patyrė pirmą pralaimėjimą. Šeštadienį Jono Kazlausko auklėtiniai atrodė beviltiškai dvikovoje su ispanais – nusileido rekordiškai triuškinamu rezultatu 59:109 (11:26, 18:22, 16:36, 14:25).

Ispanijos komandoje nesulaikomas buvo Pau Gasolis - 23 taškai (5/5 tritaškiai), 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, du perimti kamuoliai ir du blokuoti metimai. Iš viso vidurio puolėjas surinko 34 naudingumo balus.