16
Lietuvos irkluotojai pasidabino olimpiniais medaliais (nuotr. Vytauto Dranginio)

Irkluotojai užvaldė Rio de Žaneiro podiumą! Nuo Donatos Vištartaitės ir Mildos Vaičiukaitės bronzos praėjus vos 20-čiai minučių, vyriškasis Sauliaus Ritterio ir Mindaugo Griškonio duetas pasiekė sidabrinį finišą.

16

2000 metrų lietuviai įveikė per 6:53.25 min.

Pirmąją distancijos dalį irkluotojai nuplaukė antri, tačiau nuo lyderių kroatų atsiliko vos 0.23 sekundės.

Antroje nuotolio pusėje Saulius Ritteris ir Mindaugas Griškonis iš karto įjungė aukštesnę pavarą ir išsiveržė į priekį, tačiau kroatai nepasidavė ir mūsiškiai vis dėlto finišavo antri.

Kroatijos įgula laimėjo auksą (6:50.28 min.), bronzą iškovojo Norvegija (6:53.25).