Madrido „Real“ po metų pertraukos trečią kartą laimėjo Europos futbolo supertaurę

Rungtynių santraukos vaizdo įrašas

UEFA Čempionų lygos nugalėtojas Madrido „Real“ (Ispanija) klubas po metų pertraukos trečią kartą laimėjo Europos futbolo supertaurę.

Antradienį Norvegijoje vykusioje dvikovoje dėl supertaurės Madrido „Real“ futbolininkai per pratęsimą 3:2 (1:1, 2:2) įveikė Europos lygos taurės savininkę „Sevilla“ vienuolikę.

Pirmajame kėlinyje Marco Asensio (21 min.) išvedė „karališkąjį“ klubą į priekį, tačiau kėlinio pabaigoje Franco Vazquezas (41 min.) išlygino rezultatą, o Jevgenijus Konoplianka (72 min. iš 11 m baudinio) išvedė „Sevilla“ į priekį.

Rezultatą jau besibaigiant teisėjo kompensuotam laikui pavyko išlyginti Sergio Ramosui (90+3 min.), o pergalingą įvartį įmušė Danielis Carvajalas (119 min.). Beje, tuo metu „Sevilla“ jau žaidė be pašalinto iš aikštės Timothee's Kolodziejczako (93 min.).

Penktą kartą dėl Europos supertaurės kovojęs Madrido „Real“ klubas anksčiau šį trofėjų laimėjo 2002 ir 2014 metais.

Trečius metus iš eilės varžovams nusileidusi „Sevilla“ komanda dėl šios taurės taip pat kovojo penktą kartą, o vienintelį sykį ją laimėjo 2006 metais.