Ketvirtą pergalę iš eilės Tarptautinės teniso federacijos (ITF) serijos „VENDEN Men's Futures“ vyrų turnyro Latvijoje vienetų varžybose iškovojo bei į vienetų varžybų finalą pateko 24-erių metų Laurynas Grigelis.

Penktadienį pusfinalyje favoritu laikomas Lietuvos tenisininkas, kuris pajėgiausių planetos žaidėjų reitinge užima 507–ą vietą, per 1 valandą ir 17 minučių dviejuose setuose – 6:2, 6:4 – įveikė ketvirtas pagal reitingą 19–metį rusą Jevgenijų Tiurnevą (ATP–485) ir užsitikrino 10 ATP klasifikacijos taškų bei 848 JAV dolerių čekį.

Finale L. Grigelio varžovu bus antrą reitingą turintis bendraamžis latvis Mikelis Libietis (ATP–425), pusfinalyje 6:1, 6:1 sutriuškinęs trečią pagal skirstymą 20-metį olandą Talloną Griekspoorą (ATP–436).

Penktadienį turnyro dvejetų varžybų finale L. Grigelio ir italo Claudio Fortunos duetas susitinka su britais Jonathanu Gray'umi ir Ewanu Moore'u. ITF serijos vyrų teniso turnyro Jūrmaloje prizų fondą sudaro 10 tūkst. dolerių, o vienetų varžybų nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks 18 ATP reitingo taškų ir 1440 dolerių čekis.