Lietuvos ledo ritulio rinktinė Katovicuose (Lenkija) ketvirtadienio vakarą draugiškose rungtynėse 2:8 (0:3, 2:4, 0:1) nusileido Lenkijos rinktinei. Abi komandos ruošiasi pasaulio ledo ritulio čempionatui, kovoms savo grupėse. Lenkija puoselėja viltis laimėti IA divizioną ir grįžti į elitą, nukraujavusi Lietuvos rinktinė IB divizione kelia kuklesnius tikslus ir tikisi išsaugoti vietą jame. Dvikovą Lenkijos rinktinė galingai ir 10-ąją minutę pirmavo 2:0. Sunkiai kelią varžovų vartų link skynęsi lietuviai surengė per pora minučių du išpuolius antrajame kėlinyje ir abu jie baigėsi įvarčiu. Pirmąjį pelnė oficialiose rinktinės rungtynėse debiutavęs Artūras Laukaitis, antrąjį - Donatas Kumeliauskas. Abi komandos žaidė vasario menėsį vykusiame olimpinės atrankos turnyre ir tuomet su San Chosė „Sharks“ vartininku Mantu Armaliu priešakyje lietuviai pralaimėjo 1:9. „Pamatėme, kur reikės pasitempti. Detalizuoti problemų nenorėčiau, laiko liko nedaug, tačiau iki sekmadienio starto čempionate dvikovoje su Estija darysime išvadas. Varžovas šiandien buvo labai stiprus, tad mūsų bėdos išryškėjo dar labiau. Toliau ruošiamės čempionatui ir penktadienį vakare būsime Zagrebe, šeštadienį ryte laukia treniruotė“,- sakė rinktinės vyriausiasis treneris Berndas Haake. Visas Lietuvos ledo ritulio rinktinės kovas tiesiogiai transliuos TV6 televizija ir TV3.lt interneto portalas.

Lietuvos rinktinės rungtynės Pasaulio I diviziono B grupės ledo ritulio čempionateInfographic