Rusijos sostinėje Maskvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose suaugusiųjų dešimties šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo“-„Sūkurys“ klubas) pateko į finalą ir užėmė ketvirtą vietą.

Turnyro nugalėtojais tapo rusai Mstislavas Kazakovas ir Aliona Kazakova, antrąją vietą užėmė Ilja Čubanovas ir Marija Kiseliova, taip pat iš Rusijos.

Pasak Lietuvos sportinių šokių federacijos, bronzos medalius (tarp 47 porų) iškovojo Maurizio Benenato ir Veronika Dička, atstovaujantys Italijai.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė užėmė dešimtąją vietą tarp 90 porų, o suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje jie pasidalino 23-24-ą pozicijas tarp 99 porų.