Antrą pergalę ITF serijos „City–Green Open“ teniso turnyro Prancūzijoje vienetų varžybose iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko 24-erių metų Laurynas Grigelis.

302-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantis ir trečias pagal skirstymą turnyre lietuvis trečiadien aštuntfinalyje per pusantros valandos 7:6 (7:2), 7:5 įveikė 21-erių metų šveicarą Simeoną Rossierą, kuris ATP reitinge užima 921-ąją poziciją, bei užsitikrino 2 ATP reitingo taškus ir 292 JAV dolerių čekį.

Kitu Lietuvos tenisininko varžovu bus septintąjį reitingą turintis 28-erių olandas Antalas Van Der Duimas (ATP-386), aštuntfinalyje 6:4, 1:6, 6:3 nugalėjęs 22-jų prancūzą Micką Lescure'ą (ATP-759).

Dvejetų varžybų ketvirtfinalyje Lauryno Grigelio ir italo Giuseppes Mengos duetas susitinka su favoritais laikomais belgais Sanderiu Gille'u bei Joranu Vliegenu.

Turnyro Prancūzijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.