Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) lyderių dvikovoje Marijampolės „Sūduvos“ (12/2) klubas namuose 72:64 (20:18, 19:14, 17:15, 16:17) pranoko „Utenos“ (11/2) ekipą ir nutraukė jos vienuolikos pergalių seriją.

Per pirmąsias 4 minutes geriau sekėsi „Utenos“ komandai, kuri pirmavo 9:4. Likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes viešnios tebeturėjo 5 taškų persvarą (15:10), bet „Sūduva“ atsakė spurtu 10:0 bei truktelėjo į priekį – 20:15. Rima Valentienė paskutinę sekundę pataikė tritaškį ir taip priartino čempiones – 18:20.

Antrajame ketvirtyje marijampolietės jau buvo atitrūkusios (26:20), tačiau varžovės čia pat pasivijo – 24:26. „Sūduva“ kontroliavo situaciją ir po truputį didino savo persvarą, kuri 19-ąją minutę pasiekė 9 taškus – 39:30. Per paskutinę minutę vieną sėkmingą ataką surengusi „Utena“ nežymiai pagerino savo situaciją – 32:39.

Po didžiosios pertraukos Utenos ekipos gretose pirmą kartą pasirodė Eglė Tarasevičiūtė, bet situacijos tai nepakeitė – šeimininkės 4 minutes į savąjį krepšį nepraleido nė taško, o pati pelnė 8 be atsako ir pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklį pranašumą – 47:32. „Utenos“ komanda neketino anksčiau laiko nuleisti rankų ir paskutinių 2 minučių atkarpą laimėjo 8:1 bei prieš lemiamą ketvirtį per pusę sumažino deficitą – 47:56.

Nors „Sūduva“ kėlinį pradėjo dvitaškiu (58:47), „Utena“ spurtavo 8:0 bei ėmė alsuoti varžovėms į nugaras – 55:58. Svarbiu metu Sandra Balaliutavičiūtė ėmėsi iniciatyvos ir daugiausiai jos pastangų dėka 37-ąją minutę „Sūduva“ vėl susigrąžino dviženklį pranašumą – 66:56. Per likusį laiką LMKL vicečempionės išsaugojo tai, ką susikūrė bei iškovojo pergalę.

„Sūduva“: S.Baliutavičiūtė 18 (9/11 dvitaškiai, 6 atk. kam.) A.Gabalytė 16 (2/10 tritaškiai) I.Šalkauskė 12 (8 atk. kam.), E.Briedytė ir Sh.Butler po 8.

„Utena“: R.Milieškienė 16 (4/7 tritaškiai), R.Valentienė 12 (3/5 tritaškiai), M.Solpova (6 kld.) ir I.Šimkutė po 8.