Su Jose Mourinho liūdna nebus – tai žino visas pasaulis. Vien jau šį sezoną galima vardyti jo incidentus su komandos gydytoja, žaidėjais, žurnalistais ir teisėjasi. Šįkart portugalas atrodo pasimokė iš savo klaidų ir darė viską, kad išvengtų naujos bausmės.

Per UEFA Čempionų lygos rungtynių su „Porto“ pertrauką Londono „Chelsea“ strategas keliomis minutėmis anksčiau išėjo iš savo komandos drabužinės ir liko už jų durų. Kaip pats J. Mourinho pasakojo po dvikovos, turkų teisėjas Cuneytas Cakiras jį aiškiai perspėjo, kad antrasis kėlinys turi prasidėti laiku.

„Viskas paprasta. UEFA taisyklės sako, kad jei komanda per vėlai ateina į antrąjį kėlinį, treneris kitoms rungtynėms yra diskvalifikuojamas. Tai jo atsakomybė, - aiškino J. Mourinho. – Todėl aš išėjau, kad parodyčiau, jog jeigu kas per vėlai ir ateis, tai nebus mano klaida.“

„Chelsea“ trenerio pavyzdingas elgesys buvo tinkamai įvertintas. Ne, ne sankcijų išvengimu, bet pergale 2:0 prieš „Porto“ ir kelialapiu į Čempionų lygos aštuntfinalį.