Sekmadienį buvo žaidžiamos 11-ojo „Premier“ lygos turo rungtynės tarp Liverpulio „Everton“ ir „Sunderland“ ekipų. Rungtynes rezultatu 6:2 (2:1) laimėjo šeimininkai, „Everton“ futbolininkai.

Namuose žaidę „Everton“ futolininkai atseikėjo „Sunderlando“ futbolininkams net 6 įvarčius. Pirmą kartą kamuolys į vartų tinklą krito 19-ąją minutę po Gerardo Deulofeu smūgio ,o 31-ąją minutę rezultatą padvigubino Liverpulio ekipos saugas Arouna Kone. Svečiams pirmojo kėlinio pabaigoje pavyko sušvelninti skirtumą, Jermain Defoe „išmaudė“ varžovų gynėjus ir pasižymėjo tiksliu smūgiu.

Antrasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo svečiams iš Sunderlando. 50-ąją minutę Stevenas Fletcheris išlygino rezultatą, tačiau tada prasidėjo „irisų“ šou. 55-ąją „Sunderlando“ gynėjas nesėkmingai sužaidė gynyboje ir pasiuntė kamuolį į savus vartus, o 60-ąją minutę Romelu Lukaku vėl suteikė šeimininkams dviejų įvarčių persvarą. 62-ąją ir 76-ąją minutę A. Kone pelnė dar du įvarčius ir sėkmingai atliko „hat-tricką“.

Po pergalės Liverpulio „Everton“ pakilo į 8 vietą, tuo tarpu „Sunderland“ futbolininkai užima vos 19 poziciją.