Šeštadienį sužaistos dar vienos 2015-2016 metų Anglijos futbolo elito lygos ("Premier League") antrojo turo rungtynės, kuriose "Everton" vienuolikė svečiuose 3:0 (2:0) nugalėjo "Southampton" ekipą ir su 4 taškais pakilo į antrą vietą.

Pirmajame kėlinyje du įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Romelu Lukaku (22 ir 45 min.), o antrajame kėlinyje svečių pergalę tiksliu smūgiu įtvirtino Rossas Barkley (84 min.).

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja abu susitikimus laimėjęs "Manchester United" (6 taškai) klubas, o pirmąją nesėkmę patyrę "Southampton" futbolininkai su 1 tašku smuktelėjo į tryliktąją poziciją.

Šeštadienį žaidžiamos dar penkerios antrojo turo rungtynės.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.