rossas barkley

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rossas barkley“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rossas barkley“.

Rossas Barkley nukentėjo viename Liverpulio barų

„Everton“ lyderis Rossas Barkley nukentėjo viename Liverpulio barų. 23-ejų anglas tapo neišprovokuotos atakos auka, teigia futbolininko advokatas. Vaizdo kameros užfiksavo, kaip saugui baro lankytojas trenkė į veidą. R. Barkley sužeistas nestipriai. „Everton“ situacijos nekomentuoja, nenorėdama pakenkti policijos, kuri analizuoja vaizdo medžiagą, tyrimui. Sekmadienį „Everton“ namie 4:2 nugalėjo šalies čempionus „Leicester City“ futbolininkus. R. Barkley žaidė visas rungtynes.
2017-04-10

Nuožmiame derbyje – gražūs įvarčiai ir „Liverpool“ pergalė

„Liverpool“ apgynė savo tvirtovę – „Anfield“ stadioną. Liverpulio futbolininkai principiniame ir nuožmiame derbyje 3:1 (2:1) nugalėjo to paties miesto „Everton“. Rungtynės prasidėjo aistromis – kietomis pražangomis ir emocijomis. Pirmieji pavojingą ataką surengė šeimininkai.
2017-04-01

Edgaro Jankausko galvos skausmas – gynybos grandis, bet silpnų vietų turi ir anglai

Anglijos ir Lietuvos rinktinių vyriausieji treneriai paskelbė komandų narių sąrašus pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynėms „Wembley“ stadione. Pasak sporto komentatoriaus Ervino Kvitkausko, didžiausias Edgaro Jankausko galvos skausmas – gynybos grandis, bet futbolo milžinė Anglija taip pat turi silpnų vietų. Malonus ir ne toks smagus galvos skausmai Lietuvos rinktinė kovo 22-ąją žais draugiškas rungtynes Čekijoje, o 26-ąją – oficialų mačą Anglijoje.
2017-03-16

Paskelbta Anglijos rinktinės sudėtis rungtynėms su Lietuva

Anglijos rinktinės treneris Garethas Southgate'as paskelbė 26 žaidėjų sudėtį pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Lietuvos nacionaline ekipa. Mačas vyks kovo 26 dieną „Wembley“ stadione. Anglai prieš susitikdami su Lietuva, kovo 22 dieną, Dortmunde sužais draugiškas rungtynes su pasaulio čempione Vokietija. Anglijos sudėtis: Vartininkai: Fraseris Forsteris, Joe Hartas, Tomas Heatonas.
2017-03-16

Anglijoje – septyni įvarčiai per dvejas rungtynes

Sekmadienį Anglijoje tęsėsi rezultatyvus 27-asis „Premier“ lygos turas. Londone pelnyti penki, o Sanderlande – du įvarčiai. Londono „Tottenham Hotspur“ savo aikštėje 3:2 (1:0) nugalėjo Liverpulio „Everton“. Pirmajame kėlinyje pelnytas vienas įvartis – 20-ąją minutę po Beno Davieso perdavimo įmušė Harry Kane’as (1:0). Londono komandos puolėjas 56-ąją minutę po Dele Alli perdavimo pasiekė dublį (2:0). Įvarčiai prapliupo likus 10-iai minučių iki rungtynių pabaigos.
2017-03-05

Anglijos Premier" lygoje „Everton“ iškovojo pergalę, „Chelsea“ sužaidė lygiosiomis

Anglijos „Premier“ lygoje 24-ajame ture buvo sužaistos dvi rungtynės. Pergalė džiaugėsi Liverpulio „Everton“ futbolininkai, „Chelsea“ ir „Watford“ išsiskyrė taikiai. Liverpulio „Everton“ futbolininkai namuose 3:0 (1:0) nugalėjo Niukaslo „United“ ekipą. Namuose žaidę „irisai“ nuo rungtynių pradžios kontroliavo situaciją aikštelėje, o 23-ąją minutę, po Tomo Cleverley perdavimo įvartį pelnė Aaronas Lennon.
2016-02-03

„Manchester City“ klubas tapo antruoju Anglijos futbolo lygos taurės turnyro finalininku

2015-2016 metų Anglijos futbolo lygos taurės (League Cup) turnyro finale žais „Liverpool“ ir „Manchester City“ klubai. Tai paaiškėjo po trečiadienį sužaistų atsakomųjų pusfinalio rungtynių, kuriose „Manchester City“ futbolininkai namuose 3:1 (1:1) nugalėjo „Everton“ komandą ir atsirevanšavo jau už nesėkmę svečiuose 1:2. Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kuriuos į priekį išvedė Rossas Barkley'us (18 min.), tačiau netrukus Fernandinho (24 min.
2016-01-28

„Everton“ vienuolikė Anglijos futbolo pirmenybėse pakilo į antrą vietą

Šeštadienį sužaistos dar vienos 2015-2016 metų Anglijos futbolo elito lygos ("Premier League") antrojo turo rungtynės, kuriose "Everton" vienuolikė svečiuose 3:0 (2:0) nugalėjo "Southampton" ekipą ir su 4 taškais pakilo į antrą vietą. Pirmajame kėlinyje du įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Romelu Lukaku (22 ir 45 min.), o antrajame kėlinyje svečių pergalę tiksliu smūgiu įtvirtino Rossas Barkley (84 min.