Prancūzijoje vykstančių 102-ųjų prestižinių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių penkioliktąjį etapą lyderių grupėje baigė ir šeštas finišo liniją kirto „Cannondale-Garmin Pro Cycling Team“ komandos narys Ramūnas Navardauskas, kuris bendroje įskaitoje pakilo į 149-ąją poziciją.

Sekmadienį lietuvis 183 km distancijos finiše tik akimirką pralaimėjo jau trečiąjį šių lenktynių etapą šiemet ir devintą karjeroje laimėjusiam vokiečiui Andre Greipeliui, kuris sugaišo 3 valandas 56 minutes 35 sekundes.

Tik finišo tiesiojoje netapo nugalėtojui nusileidę antrą ir trečią vietas užėmė atitinkamai vokietis Johnas Degenkolbas bei norvegas Alexanderis Kristoffas:

1. Andre Greipel (Vokietija) 3 val. 56 min. 35 sek.