Olandijoje vykstančiose trijų dienų "BeNe Ladies Tour" dviratininkių lenktynėse antrą dieną sportininkėms teko įveikti du etapus.

Pirmoje antrojo etapo pusėje - 6,3 km pavienėse lenktynėse laikui geriau sekėsi Rasai Lelevytei ("Aromitalia-Vaiano"), kuri užėmė 94-ą vietą, o Gabrielė Jankutė tenkinosi 103-čia pozicija tarp 113-os dalyvių.

Pirmoji Lietuvos dviratininkė pergalę iškovojusiai belgei Jolien D'Hoore pralaimėjo 1 minutę 22 sekundes, o antroji - 1 minutę ir 33 sekundes:

1. Jolien D'Hoore (Belgija) 8 min. 21 sek.

2. Ann-Sophie Duyck (Belgija) atsiliko 2 sek.

113.Dorottya Kanti (Olandija) 2:1

Antrąją antro etapo dalį (2b) abu lietuvės baigė kartu su pagrindine grupe ir Rasa Leleivytė finišo liniją kirto šešta, o Gabrielė Jankutė - 24-ta.

101,3 km distanciją greičiausiai įveikusi olandė Holien D'Hoore sugaišo 2 valandas 36 minutes 13 sekundžių ir finiše akimirka aplenkė etapo prizininkėmis tapusias olandę Floortje Mackaij bei švedę Sarą Mustonen-Lichan:

1. Jolien D'Hoore (Belgija) 2 val. 36 min. 13 sek.

...

103.Mieke Leeman (Belgija) atsiliko 2 min. 37 sek.

Po dviejų dienų Rasa Leleivytė užima 64-ą vietą ir bendroje įskaitoje pirmaujančiai olandei Jolien D'Hoorei, kuri praėjusiais metais šiose lenktynėse liko antra, pralaimi 2 minutes 11 sekundžių.

68-ojoje pozicijoje esanti Gabrielė Jankutė nuo lyderės atsilieka 2 minutėmis ir 22 sekundėmis:

1. Jolien D'Hoore (Belgija) 4 val. 42 min. 06 sek.

2. Floortje Mackaij (Olandija) atsilieka 22 sek.